מרמת החייל לפריז סן ז'רמן: טכנולוגיית True View תאפשר לאוהדים לחוות את משחקי ליגת העל הצרפתית מכל זווית אפשרית

ליגת הכדורגל המקצוענית הצרפתית בשיתוף עם אינטל משיקות חוויית צפייה חדשה שמיועדת לשדרנים ולפלטפורמות הדיגיטליות של הליגה ושל המועדונים בה. מערכת  Intel True Viewתאפשר לאוהדים לצפות במהלכי המשחק מכל הזוויות ונקודות המבט האפשריות. היכולת לראות את מה שמתרחש על המגרש בצורה שכזו, "מכניסה" את הצופה לתוך המשחק באופן חסר תקדים.

ליגת הכדורגל המקצוענית הצרפתית השיקה את הטכנולוגיה באיצטדיון פארק דה פראנס (Parc des Princes) של קבוצת פריז סן ז'רמן, והיא שולבה אמש בשידור החי של משחק הליגה שנערך ביום ראשון באיצטדיון בין קבוצות פריז סן ז'רמן וליון אולימפיק. המשחק שודר בערוץ Canal+. באמצעות מצלמות ברזולוציית 5k שהותקנו סביב המגרש, מערכת True View Intel תאפשר לשדרנים הרשמיים של הליגה להראות לצופים את המשחק מנקודות מבט חדשות לחלוטין ולהציע לאוהדי הכדורגל לחוות אותו מכל זווית אפשרית הודות ללכידת צילום נפח (וולומטרי) ועיבודי תמונה מתקדמים.

הטכנולוגיה מיושמת כבר ב- NFL וב- LaLiga. ליגת הכדורגל הספרדית הציגה לראשונה את Intel True View בשנת 2018 ומשתמשת בטכנולוגיה כדי לספק כיסוי של 360 מעלות של משחקיה.

מנכ"ל ליגת הכדורגל המקצוענית הצרפתית, דידיה קילו, אמר כי "ליגת הכדורגל המקצוענית מעוניינת לתת לאוהדים חווית מדיה מקיפה שתכניס אותם לתוך האיצטדיון והמשחק. פריסתה של מערכת Intel True View תאפשר לנו לתת לכל שדרני הליגה טכנולוגיה ייחודית שמפיחה חיים ברגעים המשמעותיים ביותר של המשחקים".

סגן נשיא לפיתוח עסקי גלובלי ב-Intel Capital וב-Intel Sports, הווארד רייט, אמר כי "המטרה שלנו באינטל היא לספק לליגות האייקוניות ביותר בעולם חידושים טכנולוגיים שיוצרים חוויית מדיה שבאמת מכניסה אותך לתוך ההתרחשות. אנו שמחים במיוחד לשתף פעולה עם ליגת העל הצרפתית כדי לפרוס את המערכת ולהרחיב את השימוש ב-Intel True View אל אחת מליגות הכדורגל הטובות בעולם".

אוהד גרוס, מנהל הפיתוח העסקי של אינטל ספורט, אומר "אינטל ספורט, שמרכז הפיתוח שלה יושב ברמת החייל, גאה להרחיב את הפעילות שלה ולהוסיף את Ligue1, הליגה הצרפתית הבכירה בכדורגל, ואחת מחמש הליגות הטובות בעולם. לרשימה המכובדת של הליגות העיליות שאימצו את טכנולוגיית True View, אשר מאפשרת לאוהדים לצפות במהלכים חוזרים מכל זווית אפשרית ובתלת מימד באמצעות טכנולוגיית עיבוד התמונה הוולומטרית, שפותחה כאן בישראל.  המערכת הותקנה לאחרונה באיצטדיון פארק דה פראנס בפריז ותופעל במשחקי הבית של קבוצת פאריז סן ז׳רמן.  בעונה הבאה תורחב הפעילות לעוד איצטדיונים בצרפת".