הכירו את הנשים שמאחורי מעבדי i9

לא פשוט לפתח מעבדים שמאפשרים חווית גיימינג כמו מעבדי ה- i9, זו משימה שמצריכה מקצועיות לצד יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא. קבלו הכרות קצרה עם נבחרת הנשים שלקחו חלק בפיתוח הזה.

בת-אל קרפיק, מחיפה, מנהלת צוות Manufacturing and Validation: 


הקבוצה המגוונת שבניתי באינטל היא קבוצה מדהימה של אנשים מוכשרים שאוהבים את מה שהם עושים, עובדים קשה – והתוצאות מדברות בעד עצמן. בעיני כדי להשיג שוויון בין עובדות לעובדים צריך לא להתפשר על תוצאות הצוות. כאשר היחס לנשים וגברים יהיה שווה – השוויון יהיה אמיתי."  

עדי הורן, מיקנעם עלית, מנהלת קבוצת Component Debug  בישראל ואחראית על כל מוצרי ה-14nm בקבוצה:

"כעובדת אינטל אני גאה להיות חלק ממערכת מתקדמת, מתפתחת ויוצרת, שהיא חוד החנית הטכנולוגית וגם בעלת תרומה משמעותית לכלכלה הישראלית. בנוסף, אני גאה בעובדה שאצלנו האיזון בין בית לעבודה אינו מבחין בין נשים לגברים והגמישות ניתנת לכולם באופן שוויוני. אני מאמינה שכשמספר העובדות ישתווה למספר העובדים – כולם ירוויחו."

סמדר הר נבו, מנהלת צוות ולידציה בקבוצת המעבדים באינטל גאה בקבוצה שלה: 

"זו גאווה גדולה שהקבוצה שבה אני עובדת מובילה שוב ושוב, שנה אחרי שנה, בשוק המעבדים. אבל הגאווה הפרטית שלי היא שהילדים מספרים לחברים בכיתה שלאמא שלהם יש חלק בפיתוח המחשב שבו הם משתמשים בבית הספר.  אני מאמינה שעל מנת שיותר נשים יחוו את הגאווה הזו, צריך להבטיח שוויון בחינוך כבר מגיל צעיר ולחשוף בנות ובנים באותה המידה למקצועות מדעיים וטכנולוגיים."

טטיאנה גלזונוב, מהנדסת איכות ואמינות, בוגרת הנדסת חומרים ופיסיקה בטכניון וחיפאית גאה:

"שלושה דברים שאני גאה בהם: שאני עובדת לצד העובדים והעובדות הטובים ביותר שרק יכולתי לבקש, מפתחת טכנולוגיות שרוב האנשים רק חולמים עליהם ושאני חלק מחברה שהיא ראש החץ בתחומה. אם רק יותר נשים היו מודעות לתנאים הטובים ולגמישות בשעות הניתנים לעובדות ועובדי אינטל – אני משוכנעת שמספר העובדות בחברה היה משתווה למספר העובדים."