אינטל משיקה מעבדי th Gen Intel Core9 למובייל: הפלטפורמה העוצמתית ביותר לגיימרים

  • לראשונה אינטל משיקה מעבד ללאפטופים שחוצה את קו 5GHz טורבו ו-8 ליבות
  • לאפטופים עם המעבדים החדשים יכללו לראשונה את טכנולוגיית Wi-Fi 6 AX200 שמציעה מהירות אינטרנט של 1 גיגה ביט לשניה
  •  המעבדים מציעים שיפור של עד 55% ב-Game FPS לעומת מחשב בן 3 שנים
  • המעבדים פותחו באינטל חיפה

אינטל השיקה היום את הדור העוצמתי ביותר של מעבדי Intel® Core® למחשבים ניידים (לאפטופים). המעבדים החדשים נועדו לגיימרים ויוצרי תוכן. בעולם ישנם כיום 580 שחקני משחקי מחשב ו-130 מיליון יוצרי תכנים, אשר להם חשובים מאוד הביצועים הגולמיים של המחשב וגם התגובתיות שלו. משתמשים אלה זקוקים למחשבים אישיים המסוגלים להתמודד עם כל משימה, החל ממשחקים תובעניים וכלה בעומסי עבודה כבדים של עריכה, רנדרינג וקידוד של קובצי וידיאו K4 כבדים.

המעבדים החדשים מאופיינים בביצועים חזקים ואף מגיעים לרמת ביצועים של מחשבים נייחים.  המעבדים מאפשרים כעת לגיימרים לשחק במשחקי AAA עם שיפור של עד 56% ב-Game FPS; ליהנות מזמני תגובה מהירים במשחקים ב-38%; לשחק, להקליט ולבצע סטרימינג -ולשדר זרמי HD live באיכות טובה פי שתיים ממחשב אישי בן 3 שנים ;להתחבר עם טכנולוגיית ה-Wi-Fi האלחוטי החדשה ביותר באמצעות Intel® Wi-Fi 6 AX200  (Gig+), ולהשיג קישוריות מהירה ותגובתית עם נתבWi-Fi 6 (Gig+)  החדש המונע בטכנולוגיה של אינטל.

בנוסף , מעבדי th Gen Intel Core9 החדשים משפרים את יכולת צירת התוכן במחשב נייד באמצעות עריכה מהירה יותר של וידיאו ותמונות. הודות לכך המשתמש יוכל להתמודד עם מטלות קריאטיביות כבדות יותר בכל מקום שיבחר. המעבדים שכוללים זיכרון Intel Optane המאיץ את עליית היישומים והתוכן וטכנולוגיית Thunderbolt™ 3  משפרת את יכולת היצירה בבית ובמשרד הודות לגישה באמצעות כבל יחיד למספר רב של מוניטורי K4, נפח אחסון וטעינת המערכת. לפי אינטל, המעבדים החדשים למחשוב נייד מספקים: עריכת וידיאו 4K ב- 54% מהר יותר; קיצור השיהוי (לטנסי) ב 75%; העלאת תוכן כבד פי 1.63 מהר יותר הודות לזיכרון ;Intel® Optane Intel® Wi-Fi 6  (Gig+)  מאפשר לשתף קבצי מולטימדיה של 10 ג"ב תוך פחות מדקה (כמעט פי 3 מהר יותר).  

תוספות חדשות למחשבי Desktop

אינטל השיקה היום גם תוספות חדשות למשפחת מעבדי th Gen Intel Core9  למחשבים Desktop. הקו החדש של מעבדי  th Gen Intel Core9 למחשבים נייחים כולל יותר מ-25 מוצרים עם מגוון אפשרויות מ-i3 עד Intel Core i9. משפחת המעבדים כוללת גם מעבדי פנטיום גולד וסלרון היצע המרחיב עוד יותר את האפשרויות העומדות לרשות הצרכנים למצוא את מערכת הדסקטופ הנכונה שתמלא את צורכיהם במסגרת התקציב. היכולות החדשות כוללות: גידול של עד 47 אחוזים ב-FPS ביישומי גיימינג;        עריכת וידיאו מהירה בעד פי 2.1 בהשוואה למחשב בין 5 שנים בעריכת וידיאו K4 ו-360; Intel®  Wi-Fi 6 (Gig+)  עם מהירויות W-Fi הנמדדות בגיגה בייט ומספקות מהירות גבוהה כמעט פי שלושה מאשר הסטנדרטי ו-40 אחוזים מהר יותר מאשר Intel® Wireless-AC.