Masthead Light

הפתרונות של Intel לדברים

מותחים את היכולות של מעבדים, ערכות שבבים,
מערכות הפעלה, אבטחה וקישוריותמעבדי Intel®‎

בחר מבין שלוש משפחות של מעבדי Intel®‎ התומכות במגוון רחב של נקודות מחיר/ביצועים עם מערך קודים נפוץ הפועל במעבדים שונים. ניתוח, הצפנה ודרישות של יישומים חדשים ב-IoT מניעים את הצורך ברמות גבוהות של ביצועים ומרווח גובה למחשוב. קיים מעבד Intel לכל מצב.

 

סדרה X1000 של Intel® Quark SoC

אידיאלי כאשר ניתנת עדיפות לצריכת חשמל נמוכה וממדים קטנים על-פני ביצועים גבוהים.

משפחת מוצרי E3800 של מעבד Intel® Atom™‎

צריכת חשמל נמוכה וביצועי יישומים עם יעילות תרמית בהתקנים קטנים.

מעבדי Intel® Core™‎ מהדור הרביעי

ביצועי מחשוב, גרפיקה ומדיה יוצאים מן הכלל, יחד עם אבטחה משופרת וגמישות קלט/פלט.

מערכות הפעלה של Wind River

מעבדי Intel מפעילים מגוון רחב של מערכות הפעלה, לרבות המערכות הבאות מבית Wind River:

Wind River VxWorks

היא מערכת ההפעלה בזמן אמת (RTOS) המסחרית המובילה בעולם; מזה יותר מ-30 שנים שהיא משרתת את צורכיהן של מערכות מוטבעות מכל הצורות והגדלים.

Wind River Linux

היא פלטפורמת ה-Linux המוטבעת המסחרית המובילה, והראשונה שהביאה את יתרונות הקוד הפתוח לכל התעשיות מבלי להציב סיכונים לחברות.

Wind River Android

מציעה מבחר תוכנות ומוצרי בדיקה לתמיכה בפיתוח מהיר ואיכותי של יישומים ופלטפורמות עבור התקנים הפועלים עם מערכת ההפעלה Android.

בקר באתר Wind River לקבלת מידע נוסף על מערכות הפעלה.

פתרונות אבטחה

ארגונים נתונים ללחץ הולך וגובר להגנה על נתונים רגישים ולמניעת גניבות התקנים ותקיפות מצד תוכנות זדוניות. כדי לסייע בהפחתת הסיכונים, Intel ו-McAfee מציעות מגוון מוצרי אבטחה הניתנים לפריסה בדברים, למשל:

McAfee Embedded Control

אפשר פעולה של קוד מאושר בלבד וביצוע רק שינויים שאושרו לצורך שמירה על שלמותם של דברים. תוכנת אבטחה זו יוצרת באופן אוטומטי רשימה לבנה דינמית של "הקוד המורשה" במערכת, אשר מקבע את המערכת בקו בסיס טוב ומוכר.

McAfee ePolicy
Orchestrator ‏(ePO)

אחד את ניהול האבטחה באמצעות פלטפורמה פתוחה המשתמשת ב-McAfee ePO - תוכנת ניהול האבטחה המרכזית המתקדמת, הניתנת להרחבה והמדרגית ביותר בתעשייה. הפתרון מפחית את העלות והמורכבות של האבטחה ושל ניהול העמידה בכללים.

גלה רשימה מלאה של פתרונות ומוצרי אבטחה של McAfee.

טכנולוגיית Intel® Identity Protection‏ (Intel® IPT)‏1

טכנולוגיית Intel® Identity Protection‏ (Intel® IPT)1

מנע גישה בלתי מורשית לנתונים המאוחסנים בענן בעזרת אימות חזק ומבוסס-חומרה. פתרון זה, העמיד בפני חבלות, פועל בבידוד ממערכת ההפעלה ומספק לאתרי אינטרנט ולארגונים דרך פשוטה לוודא שמשתמש מסוים מתחבר מהתקן מהימן.

קישוריות רשת

הרעיון הבסיסי מאחורי IoT הוא חיבור מרבית המערכות בעולם לרשת ותשתית משותפות. Intel הוא המובילה בתעשייה בתחום ה-Ethernet; היא מספקת מוצרים איכותיים מזה 30 שנים ומציעה מגוון רחב של מוצרים וטכנולוגיות לפתרונות יעילים וחסכוניים לדברים.

 

Intel® Ethernet Controller I210

בקר רשת gigabit מסוג LAN on motherboard ‏(LOM), קטן, חסכוני באנרגיה ובעל יציאה יחידה, עם שילוב MAC ו-PHY.

פלטפורמות Intel® XMM™‎

פלטפורמות מודם דקיקות לתמיכת 2G/3G/LTE המאפשרת נתונים וקול במהירות גבוהה.

ערכות שבבים Intel®‎

תמיכה במגוון רחב של ממשקי קלט/פלט, לרבות Ethernet‏, USB‏, RS-232‏, RS-485‏, CAN‏, line out‏, PCI Express ו-SPI. ממשקים אלה מסוגלים להתחבר גם למודולים התומכים בטכנולוגיות סלולר, Bluetooth,‏ ZigBee,‏ Wi-Fi, וטכנולוגיות תקשורת אלחוטית אחרות.

1. אף מערכת אינה יכולה לספק אבטחה מלאה בכל תנאי. דרושה מערכת התומכת בטכנולוגיית Intel® Identity Protection להגנה על זהויות (Intel® IPT), כולל מעבד Intel® Core™‎ מהדור השני ואילך, ערכת שבבים פעילה, קושחה, תוכנה ואתר אינטרנט משתתף. התייעץ עם יצרן המערכת שלך. Intel לא תישא בכל אחריות על אובדן או גניבת נתונים ו/או מערכות, או לכל נזק הנובע מכך. לקבלת מידע נוסף, בקר באתר http://ipt.intel.com.

Intel®‎ לאינטרנט של הדברים