חדשנות

פלטפורמה שמותאמת בדיוק לצרכים של מומחי ה-IT

מחשבים שמופעלים באמצעות פלטפורמת vPro®‎ הבנויה לעסקים מיועדים לעזור למחלקות ה-IT להתמודד היטב עם אתגרי האבטחה העתידיים, לנהל מרחוק מחשבים במקומות שונים ולאפשר למשתמשים להתחבר ולשתף פעולה ביעילות רבה יותר.

מהיר יותר, חכם יותר וחזק יותר: Lenovo Yoga 9i החדש הוא תוצר מופלא של שיתוף פעולה הנדסי

שיתוף הפעולה ההנדסי המתקדם שיצר את Lenovo Yoga 9i הפך אותו למחשב נייד יוצא דופן. Lenovo ו-Intel עבדו יחד כדי לייעל את החומרים, מנהלי ההתקנים והקושחה על מנת להפיק עוצמה וביצועי על, ולהציע חוויה חדשנית ופורצת דרך.

Intel vPro®‎. Built for Business.

פתרון משולב ותקף למחשבים עסקיים. התכונות, שנוצרו מתוך הסתכלות קדימה, נועדו לעזור לכם לנווט בביטחון בעתיד ולעודד את הצוות שלכם להתחבר ולשתף פעולה באופן יעיל יותר, כדי לשפר את הפרודוקטיביות.

חדשנות

אחריות תאגידית באינטל ישראל2020-2021

זהו דו"ח האחריות התאגידית ה-15 של אינטל ישראל והוא מתאר את הפעולות המרכזיות שנקטנו במהלך שנת 2020 לקידום האחריות התאגידית במסגרת פעילותנו העסקית בארץ, כמוקד פעילות מרכזי של אינטל העולמית.

חדשנות

חדר עיתונות

קראו את החדשות האחרונות אודות אינטל ישראל. פעילותנו באינטל ישראל החלה בשנת 1974 עם הקמת מרכז הפיתוח הראשון של אינטל העולמית מחוץ לארה"ב. ישראל התבססה כמרכז מוביל של אינטל העולמית, באמצעות פעילות במרכזי הפיתוח בחיפה, פתח תקווה וירושלים, לצד מפעל ייצור בקרית גת מהמתקדמים והאיכותיים של אינטל בעולם

אירוע

מוכנים לעשות יותר עם הקריירה שלכם?

באינטל אנחנו בונים יותר מטכנולוגיה. המטרה שלנו היא לחולל שינוי. מה שאנחנו עושים משפיע על חיי אנשים ומעשיר אותם. אינטל מעניקה לכם את החופש לקדם את עצמכם ואת הרעיונות שלכם. אם אתם מסוג האנשים שאוהבים אתגרים כאלה הצטרפו אלינו.

אירוע

סטודנט.ית? הגעת למקום הנכון

משרות הסטודנט באינטל הן משרות מקצועיות לכל דבר. הסטודנטיות והסטודנטים שלנו מצטרפים לצוותים המקצועיים השונים וזוכים להתנסות באופן מעשי בתחום שלהם. המשרות הסטודנטיאליות שלנו פתוחות לתארים ראשונים ומתקדמים כאחד. אנחנו לא רוצים להשוויץ, אבל יש הרבה דברים שווים שאנחנו מציעים לסטודנטיות ולסטודנטים שלנו - ויש לנו תחושה שבא לך לשמוע עליהם :) קדימה, מחכים לך.