מעבד

פלטפורמת Intel vPro®‎ | בנויה לעסקים

פלטפורמת Intel vPro®‎ דור 11 מספקת ביצועים יוצאי דופן ואבטחה מקיפה המבוססת על החומרה – ולכן היא הפלטפורמה המתאימה ביותר למחשבים עסקיים.

חדשנות

אחריות תאגידית באינטל ישראל 2020-2021

זהו דו"ח האחריות התאגידית ה-15 של אינטל ישראל והוא מתאר את הפעולות המרכזיות שנקטנו במהלך שנת 2020 לקידום האחריות התאגידית במסגרת פעילותנו העסקית בארץ, כמוקד פעילות מרכזי של אינטל העולמית.

חדשנות

חדר עיתונות

קראו את החדשות האחרונות אודות אינטל ישראל. פעילותנו באינטל ישראל החלה בשנת 1974 עם הקמת מרכז הפיתוח הראשון של אינטל העולמית מחוץ לארה"ב. ישראל התבססה כמרכז מוביל של אינטל העולמית, באמצעות פעילות במרכזי הפיתוח בחיפה, פתח תקווה וירושלים, לצד מפעל ייצור בקרית גת מהמתקדמים והאיכותיים של אינטל בעולם

אירוע

מוכנים לעשות יותר עם הקריירה שלכם?

באינטל אנחנו בונים יותר מטכנולוגיה. המטרה שלנו היא לחולל שינוי. מה שאנחנו עושים משפיע על חיי אנשים ומעשיר אותם. אינטל מעניקה לכם את החופש לקדם את עצמכם ואת הרעיונות שלכם. אם אתם מסוג האנשים שאוהבים אתגרים כאלה הצטרפו אלינו.

אירוע

סטודנט.ית? הגעת למקום הנכון

משרות הסטודנט באינטל הן משרות מקצועיות לכל דבר. הסטודנטיות והסטודנטים שלנו מצטרפים לצוותים המקצועיים השונים וזוכים להתנסות באופן מעשי בתחום שלהם. המשרות הסטודנטיאליות שלנו פתוחות לתארים ראשונים ומתקדמים כאחד. אנחנו לא רוצים להשוויץ, אבל יש הרבה דברים שווים שאנחנו מציעים לסטודנטיות ולסטודנטים שלנו - ויש לנו תחושה שבא לך לשמוע עליהם :) קדימה, מחכים לך.