אינטל ישראל פותחת את שעריה למבקרים

אינטל מקצה משאבים רבים כדי שהביקור בין כותליה יהיה חוויה חיובית המותירה חותם. מרכז המבקרים האינטראקטיבי, החדשני והמתקדם, מציג את עולמה של אינטל ואת נוכחותה המגוונת בחיינו. המבקרים - תלמידי בתי ספר, סטודנטים, נציגים מהקהילה, נציגי ממשל, עובדי תעשיית ההיי-טק ועוד - נחשפים לעולם המיחשוב והטכנולוגיה, לסביבת העבודה המתקדמת ולתרבות הארגונית של אינטל. את הסיורים מדריכים בהתנדבות עובדי אינטל, אשר מוכשרים לכך במיוחד.

אינטל ישראל פותחת את שעריה

כחלק מהפעילות השוטפת של אינטל למען הקהילה, אנו מזמינים אתכם להכיר את עולם המחשוב והטכנולוגיה. במסגרת הביקור נחשפים המבקרים לתהליך המורכב והמופלא של ייצור השבבים והשפעתם על חיינו, מתוודעים לתרבות הארגונית של אינטל, לסביבת העבודה המתקדמת, ולקשר של החברה עם הקהילה.

קהלי היעד העיקריים של הביקורים באינטל הם קבוצות של תלמידים מכיתה ט' ומעלה, קבוצות מתחומי המדע והטכנולוגיה ומבקרים מהקהילה המקומית שבסביבת הקמפוסים השונים.

הביקורים הינם מובנים ומועברים על ידי עובדי אינטל שהוכשרו לכך ועושים זאת בהתנדבות, מתוך האמונה כי העובדים מכירים את החברה ואת הנעשה בה יותר טוב מכל אחד אחר.

הביקור כולל:

  • הרצאה על אינטל (מותאמת לגיל המבקרים)
  • סרטונים הממחישים את תהליך פיתוח וייצור השבב, וסביבת העבודה בחדר הנקי
  • סיור קצר ברחבי הקמפוס
  • כיבוד קל

לתשומת לבכם, עקב הדרישה הגבוהה לקיום ביקורים באינטל,  יש לתאם מועד לביקור לפחות חודשיים טרם מועד ההגעה הרצוי. הביקור אינו כרוך בתשלום.

לתיאום ביקור באינטל (יש להשתמש בדפדפן גוגל כרום) לחצו כאן

לאחר ביצוע ההרשמה אנו נחזור אלייך עם תשובה סופית תוך 10 ימים.

להתראות,
אינטל ישראל