מקום העבודה "הכי טוב" ליותר מ-10,000

המשך ההובלה של אינטל ישראל נשענת על היכולת לגייס ולשמר אנשים יצירתיים ומסורים, בעלי תשוקה לטכנולוגיה וחדשנות. לכן, אנו מציעים לעובדינו סביבת עבודה מעצימה הכוללת הזדמנויות לצמיחה אישית ומקצועית, גיוון אנושי, אתגר ועניין ותגמול תחרותי.

לדוח האחריות התאגידית המלא של אינטל ישראל >

10,200 עובדים באינטל ישראל

לשמחתנו, כתוצאה מהרחבת הפעילות וממחויבותנו לעתיד החברה בארץ, ניכר גידול שנתי במספר העובדים בישראל. 67% מתוך עובדי אינטל בישראל עוסקים בפיתוח, ו-33% במרכז הייצור.

מקום 3 בראש דירוג החברות שהכי טוב לעבוד בהן

2017 היא השנה השלישית ברציפות שבה אינטל ישראל נמצאת במקום השלישי בדירוג השנתי שעורכת BDI Coface בשיתוף עם מגזין TheMarker. הדירוג מבוסס על תשובותיהם של יותר מ-2,000 נסקרים ועל מידע משאלונים ומסקרים פנים-ארגוניים שבוצעו בחברות. 

נשים אותן במרכז - יותר עובדות, יותר מנהלות

אנו מבינים שכמעסיק יש לנו השפעה משמעותית על חייהם האישיים של עובדינו ומשפחותיהם, ושמים לנו כמטרה לסייע לעובדות ולעובדים לשמור על אורח חיים מאוזן, שמשלב התפתחות מקצועית לצד צמיחה אישית.

21% נשים באינטל ישראל

ב-2016, 28% מהעובדים שהצטרפו לאינטל בישראל היו נשים. גויסו 527 נשים (בהשוואה ל-490 ב-2015) – גידול של 7.5%. חשוב לנו לשלב נשים בכל התפקידים ואנו עושים מאמצים לאתר ולגייס יותר נשים לאינטל ישראל בדרכים שונות.

30% נשים בהנהלת אינטל ישראל

אנו שואפים לא רק לגייס נשים לשורותינו, אלא גם לקדמן לתפקידים בכירים. לשם כך אנו משקיעים בהכשרות מנהיגות לנשים ומייצרים הזדמנויות לפיתוח היכולות המקצועיות.